حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

رویه های ارسال سفارش

رویه ارسال سفارشات شما

ارسال تمامی نردبان از طریق باربری به صورت رایگان صورت می پذیرد. (به جز برند دیاکو و آلوم پارس)

شرایط ارسال تحت شرایط زیر می باشد.

1- زمان تحویل کالا به بابری بین 1 تا 4 روز  کاری می باشد.

2- تحویل کالا به باربری مدنظر فروشنده صورت می گیرد.

3-در صورتی که شهر مقصد به صورت مستقیم تحت پوشش این باربری ها باشد، کرایه تا شهر مقصد کامل پرداخت میگردد. در صورتی که امکان ارسال کالا به صورت مستقیم فراهم نباشد و کالا به صورت عبوری به شهر مقصد ارسال گردد، فروشگاه فقط موظف است کرایه اولین مقصد را پرداخت کند و کرایه عبوری و مقصد دوم به عهده خریدار است.

4- هزینه تخلیه بار و انبارداری طبق تعرفه باربری ها معادل 30 درصد هزینه ارسال می باشد که خریدار موظف به پرداخت آن می باشد.

5- فروشگاه فقط موظف به تحویل کالا به باربری ظرف 1 تا 4 روز بوده و پیگیری های آتی به عهده خریدار می باشد. فروشنده تعهدی در مورد زمان تحویل باربری ندارد.

سایر کالا ها به روش های زیر ارسال می گردد.

 

از شما تقاضا مند هستیم پیش از ثبت سفارش متن زیر را با دقت بخوانید

 

 

ارسال کالاها  برای شما عزیزان با هماهنگی و در نهایت تصمیم شما انجام خواهد گرفت.

 

در قسمت تسویه حساب 4 روش ارسال جهت رفاه حال شما در نظر گرفته شده است

 

روش اول در صورتی که مشتری بخواهد کالای مورد نظرش از طریق ناوگان پست ملی ارسال گردد، فروشگاه موظف است ظرف مدت 1 روز کاری سفارش مشتری را به نزدیک ترین شعبه پست برده و تحویل دهد، هزینه ارسال کالا ها  در صفحه پرداخت محاسبه می شود و به مبلغ کل فاکتور اضافه میگردد. شایان ذکر است کالا های حجیم یا سنگین با وزن بیش از 30 کیلوگرم یا طول بیش از 1 متر از طریق ارسال پستی امکان پذیر نمی باشند. در ضمن هزینه پستی محاسبه شده شامل ارسال تا پست و همچنین بیمه کالای سفارشی می باشد

 

روش دوم فروشگاه  کالاهای سفارش گرفته شده را به صورت پس کرایه تحویل شرکت تیپاکس می دهد و مشتری پس از تحویل کالا می توانید کرایه آن را پرداخت می کند. لازم به ذکر است در این روش ارسالی، شرکت تیپاکس بسته شما را به نزدیکترین شعبه خود در شهرستان شما میرساند. هزینه ارسال کالا از فروشگاه به شعبه تیپاکس 30،000 تومان می باشد که به فاکتور شما اضافه میگردد. محدودیت ابعادی تیپاکس 2 متر می باشد.

 

در صورتی که هر کدام از ابعاد کالای انتخابی یا وزن آن بیش از حد مجاز شرکت پست یا تیپاکس باشد، فروشگاه بدون هماهنگی با خریدار، به صورت اتوماتیک کالا را به باربری تحویل میدهد. لذا در انتخاب روش حمل دقت نمایید و در صورت وجود ابهام قبل از ثبت سفارش با ما تماس بگیرید

 

روش سوم در مورد کالا های بسیار سنگین و بسیار حجیم که ارسال آن ها با پست امکان پذیر نیست یا به صرفه نمی باشد، ارسال از طریق باربری های معتبر سطح شهر اصفهان به مقصد مشتری صورت میگیرد. لازم به ذکر است در این روش ارسال، کالای مشتری در نزدیکترین نمایندگی باربری مورد نظر تحویل وی داده می شود. فروشنده موظف است کالا را به صورت سالم تحویل نماینده باربری نماید. باربری های طرف قرار داد این فروشاه عبارتند از ، شمس العماره، سپرک، وطن، اخوان و پیام شمس.انتخاب باربری به عهده فروشنده بوده و انتخاب توسط خریدار در شرایط خاص ممکن است. هزینه ارسال کالا به باربری با تعداد سفارشات آن روز بستگی داشته و متغیر می باشد. اما میانگین حدودا بین 20 تا 40 هزار تومان بابت هر کالا می باشد که به صورت شهری در بارنامه شما اعمال میگردد و حین تحویل کالا به باربری پرداخت می نمایید. هزینه ارسال کالا از باربری به شعبه باربری شهر مقصد بستگی به مسافت و تعداد مسیر بین راهی دارد که باربری آن را تعیین میکند. اما میانگی برای هر مسیر حدود 150 هزار تومان می باشد. فروشگاه هیچ مسئولیتی در مورد قیمت باربری ندارد.

با توجه به مقصد خریدار، ممکن است باربری به صورت مستقیم سفارش را به شهر مقصد ارسال نمیاد، ممکن است به صورت عبوری ( یعنی اول به شهری در میان راه، و سپس به شهر اصلی) زمان تخمینی ارسال سفارشات از باربری بین 2 تا 7 روز می باشد، فروشگاه تعهدی در قبال زمان رسیدن کالا به مشتری نداشته و فقط متعد به ارسال سفارشات به شهبه باربری ظرف 3 روز کاری می باشد.

 

روش چهارم به صورت حضوری درب مغازه

 

 

ضمننا در تمامی موارد ذکر شده، فروشگاه سفارش خریدار را به صورت صحصیح و سالم تحویل شرکت های باربری ، پست یا تیپاکس داده، رسید یا پیامک به خریدار ارسال میگردد و پیگیری سفارش به عهده خریدار می باشد. ضمننا در صورت ورود خسارت به کالا به عهده خریدار بوده.

 

لذا خواهشمند است قبل از ثبت سفارش به صورت تلفنی با فروشگاه هماهنگی نمایید

با تشکر

 

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول