شیوه های پرداخت

(تاریخ به روز رسانی مرداد ماه  1402)

پس از هماهنگی با فروشگاه و کسب اطلاع در مورد موجودی کالا و قیمت نهایی و همچنین هزینه حدودی پست کالای شما، شما میتوانید به ۲ طریق اقدام به پرداخت هزینه کالای سفارشی خود کنید

 

هر 3 روش را می توانید در روند سفارش کالا ملاحظه و انتخاب نمایید.

 

روش اول از طریق درگاه به پرداخت بانک ملت.

روش دوم  از طریق درگاه امن پرداخت اینترنتی زرین پال.

روش سوم واریز وجه کالا به صورت کارت به کارت به حساب مدبربت فروشگاه

 

در صورتی که قبل از اقدام به سفارش با فروشگاه هماهنگ نکنید ممکن است کالای مورد نظر شما موجود نباشد یا تغییر قیمت داشته باشد لذا فروشگاه این اختیار را دارد که وجه پرداختی شما رو عودت دهد و سفارش شما را لغو نماید.

رویه ارسال سفارشات شما

ارسال سفارشات از طریق باربری و چاپار به صورت پس کرایه می باشد.

(تاریخ به روز رسانی مرداد ماه 1402)

شرایط ارسال تحت شرایط زیر می باشد.

1- زمان تحویل کالا به بابری و چاپار بین 2 تا 4 روز  کاری می باشد.

2- انتخاب باربری به عهده فروشنده می باشد.

3-در صورتی که شهر مقصد به صورت مستقیم تحت پوشش این باربری ها باشد، ارسال به صورت مستقیم و در صورتی که امکان ارسال کالا به صورت مستقیم فراهم نباشد و کالا به صورت عبوری به شهر مقصد ارسال گردد.  کرایه به عهده خریدار است. کرایه حدودی برای هر مسیر در تاریخ به روزرسانی این متن 200 هزار تومان می باشد.

4- در صورتی که مشتری چاپار را انتخاب نماید و در شهر ایشان نمایندگی چاپار نباشد بار به صورت اتوماتیک از طریق باربری ارسال و مسئولیت آن با خریدار می باشد.

5- هزینه تخلیه بار و انبارداری طبق تعرفه باربری ها معادل 30 درصد هزینه ارسال می باشد که خریدار موظف به پرداخت آن می باشد.

6- هزینه چاپار بر اساس قوانین شرکت چاپار تعیین میگردد.

7- فروشگاه فقط موظف به تحویل کالا به باربری و یا چاپار ظرف 2 تا 4 روز بوده و پیگیری های آتی به عهده خریدار می باشد. فروشنده تعهدی در مورد زمان تحویل و کرایه باربری و چاپار ندارد.

8- هزینه ارسال سفارش طبق تعرفه باربری ها و چاپار می باشد و فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ندارد. (تاریخ به روز رسانی مرداد 1402)

 

با تشکر

 

 

 

 

شرایط مرجوعی ۱۵ روزه نردبان :

 

به دلیل گسترش کسب و کار های اینترنتی و خرید های غیر حضوری، بعضی فروشنده ها دست به انجام اموری غیر اخلاقی و کلاهبرداری در زمینه فروش و ارسال کالا انجام میدهند لذا ما شرایط مرجوعی  در نظر گرفتیم که شما بتوانید با خیال آسوده خرید غیر حضوری خود را انجام دهید و از تعهد ما و یکسان بودن جنس معرفی شده و انتخابی با جنس ارسالی اطمینان حاصل نمایید. منتها به سبب رفتار بعضی افراد سود جو شرایطی برای مرجوعی در نظر گرفته شده است. گاهی فردی سود جو که برای کاری جزئی نیازمند نردبان می باشد پس از ثبت سفارش و دریافت و بهره مندی از محصول تصمیم به مرجوعی کالا می گیرد، لذا شرایط زیر جهت جلوگیری از بروز چنین وقایعی تعیین شده است.

فقط کالا هایی شامل مرجوعی می شوند که بسته بندی آن ها باز نشده باشد.

ضمنا کلیه هزینه های مربوط به کرایه و هزینه های جانبی از حساب خریدادر کسر می گردد.

شایان ذکر است این فروشگاه در سال های فعالیت خود به تعداد انگشت شمار کالای مرجوعی داشته که آن هم به واسطه اختلاف سلیقه خریدار و نه به دلیل اختلاف و ایراد در کالا بوده است.

 

شرایط ذکر شده فقط مربوط به کالا و سفارشات نردبان می باشد و مشمول سایر کالا های سایت نمی شود.

 

 

لذا خواهشمند است قبل از ثبت سفارش به صورت تلفنی با فروشگاه هماهنگی نمایید

با تشکر